15 Banner sólisté Capella 2019 01 16
16 Banner Sólista Vojtek Ples 2018 01 19
17 Banner sólisté SČF 2018 10 04
18 Banner sólisté Kuropaczewski 2019 02 07
19 Banner sólisté Errai trio 2019 02 21
15 Banner plakát K4 2019 01 16
16 Banner plakát Ples 2019
17 Banner plakát A4 2019 01 24
18 Banner plakát B4 2019 02 07
19 Banner plakát A5 2019 02 21
15 Banner dirigent ZD
16 Banner dirigent Munroe 2019 01 18
17 Banner dirigent Vronský 2019 01 24
18 Banner dirigent Vronský 2019 02 07
19 Banner dirigent Munroe 2019 02 21

Členové orchestru Severočeské filharmonie Teplice

1. housle

Skupiny_9

Naděžda Slavíčková, koncertní mistr
Robert Galyáš, zástupce koncertního mistra
Tatiana Badian
Petr Borůvka
Irena Dietzová
Šárka Karasová
Blanka Koňáková
Jiří Kuchválek
Štěpánka Ordošová
Martina Prosková
Lenka Šimonová
Martina Šímová
Monika Zimanyi        
Petr Zimanyi

 

violy

Skupiny_2

Pavel Beran, vedoucí skupiny
Vendula Svobodová, zástupce vedoucího skupiny
Marie Doskočilová
Irena Kirsová
Anna Kleknerová
Václava Machová
Petr Pospíšil

 

kontrabasy

Skupiny_3

Martin Suske, vedoucí skupiny
Radim Sanktus, zástupce vedoucího skupiny
Jan Doskočil
Jiří Malina
Robert Redlich
Zdeněk Vaník

flétny

Skupiny_6

Anna Nešverová, vedoucí skupiny
Martin Zuber, zástupce vedoucí skupiny
Lenka Haunerová
Martin Kůda

 

hoboje

Skupiny_8

Blažena Vinšová, vedoucí skupiny
Miroslava Ladová, zástupce vedoucí skupiny
Martin Beneš
František Bublík
Jana Nygrýnová

 

trubky

Skupiny_8

Vít Kareš, vedoucí skupiny
Karel Vencour, zástupce vedoucího skupiny
Karel Kála
Tomáš Kareš
Jiří Skalic

 

pozouny

Skupiny_6

Michal Černý, vedoucí skupiny
Miroslav Růžička, zástupce vedoucího skupiny
Daniel Joneš
Petr Stočes

 

bicí

Skupiny_3

Libuše Šperková, vedoucí skupiny
Michal Martinec, zástupce vedoucí skupiny
Jiří Cikryt
František Šiška

 

archiv

Skupiny_5

Květoslav Moucha

 

2. housle

Skupiny_10

Tomáš Olšer, vedoucí skupiny
Milan Galyáš, zástupce vedoucího skupiny
David Pospíšil, zástupce vedoucího skupiny
David Danel
Zdeněk Ferenc
Ludmila Kavanová
Karolina Kocnová
Eliška Krčková
Luděk Kusý
Evžen Šubrt
Dana Todtová

 

 

violoncella

Skupiny_1

Jana Podolská, koncertní mistr
Vojtěch Čermák, zástupce koncertního mistra
Olga Anufrijenková
Alena Kramerová
Jan Krček
Marek Vancl
Jana Vintrová
Eliška Vlasáková
Radko Živkov

 

harfa

Skupiny_7

Lukáš Dobrodinský

 

 

klarinety

Skupiny_2

František Kolařík, vedoucí skupiny
Petr Kubík, zástupce vedoucího skupiny
Hana Bahníková
Jan Czech
Lukáš Čajka
Zuzana Čajková

fagoty

Skupiny_5

Ladislav Bubeníček, vedoucí skupiny
Pavel Ulman, zástupce vedoucího skupiny
Tereza Krátká
Radovan Skalický

 

lesní rohy

Skupiny_4

Pavel Staněk, vedoucí skupiny
Andrej Trepalin, zástupce vedoucího skupiny
Barbora Černá
Jaroslav Keller
Michaela Pospíšilová
Michal Skalský

 

tuba

Skupiny_9

Milan Podolský


technika

Skupiny_7

Martin Markowicz 
Michal Martinec
Pavel Staněk

poslední mesíc leden 2019 příští mesíc
Po Út St Čt So Ne
week 1 1 2 3 4 5 6
week 2 7 8 9 10 11 12 13
week 3 14 15 16 17 18 19 20
week 4 21 22 23 24 25 26 27
week 5 28 29 30 31

Kontakt

Severočeská filharmonie Teplice
příspěvková organizace
Mírové náměstí 2950
415 01 Teplice
ČESKÁ REPUBLIKA

E-mail:  sev.filharmonie@seznam.cz Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Datová schánka: 3siziy4

Internet:  www.severoceskafilharmonie.cz

Telefon: +420 411 440 036

Facebook-tilted-reflected-logo

 joomplu:599



mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes27777
mod_vvisit_counterVčera34333
mod_vvisit_counterTento týden98750

Na stránkách je právě: 367 hostů, 1 členů online