Typ akce
Místo konání


Datum od: do:  

28
červenec

Letní večerní koncert

28.07.2021 · 19:00
Letní koncerty · Teplice Zahradní dům

Program:

Wolfgang Amadeus Mozart: Pochod op. 189

Wolfgang Amadeus Mozart: Koncert pro harfu a flétnu C dur, K 299
Antonín Dvořák: Koncert pro housle a moll, op. 53

 

Účinkují:

Sylvie Schelingerová - flétna

Amelia Tokarská - harfa

Kristina Jungová - housle
Severočeská filharmonie Teplice

dirigent:
Petr Vronský

30
červenec

Letní odpolední koncert

30.07.2021 · 16:30
Letní koncerty · Teplice Zahradní dům

Program:

Johann Strauss: Předehra z operety Cikánský baron
Julius Fučík: Dunajské pověsti, valčík
Georges Bizet: Suita z opery Carmen
Zdeněk Fibich: Poem
Antonín Dvořák: Polonéza Es dur
Franz Schubert: Dostaveníčko
Johannes Brahms: Uherský tanec č. 6
Johann Strauss: Trich-trach polka

 

Účinkují:
Severočeská filharmonie Teplice

dirigent:
Charles Olivieri-Munroe

Litoměřice
01
srpen

Litoměřice

01.08.2021 · 20:00
Koncertní zájezdy · Litoměřice

Letní večerní koncert

Mírové náměstí Litoměřice

 

Program:

Antonín Dvořák: Symfonie č. 9 e moll "Z Nového světa", 4. věta
Wolfgang Amadeus Mozart: Koncert pro klavír č. 20 d moll, 2. věta
Felix Mendelssohn- Bartholdy: Koncert pro housle e moll, op. 64
Johann Strauss: Na krásném modrém Dunaji
Viktor Monti: Csardas
Johannes Brahms: Uherský tanec č. 5
Franz Lehár: Viljo, Viljo
Johann Strauss: Pod hromy a blesky
John Williams: Schindlerův seznam
Klaus Badelt: Piráti z Karibiku
Ennio Morricone: Tenkrát na Západě
Aram Chačaturjan: Šavlový tanec

 

Účinkují

Pavel Šporcl - housle

Jana Červinková - soprán

Magdalena Pallasová - klavír

Severočeská filharmonie Teplice

dirigent:
Jiří Knotte

03
srpen

Letní odpolední koncert

03.08.2021 · 16:30
Letní koncerty · Teplice Šanovská Mušle

Program:

Antonín Dvořák: Slovanský tanec č. 15

Bedřich Smetana: Jiřinková polka

Antonín Dvořák: Slovanský tanec č. 10

Bedřich Smetana: Luisina polka

Antonín Dvořák: Slovanský tanec č. 16

Bedřich Smetana: Vzpomínka na Plzeň

Antonín Dvořák: Slovanský tanec č. 4

Julius Fučík: Vjezd gladiátorů

Julius Fučík: Starý bručoun
Petr Iljič Čajkovskij: Polonéza z opery Evžen Oněgin
Aram Chačaturjan: Romance

Aram Chačaturjan: Mazurka

Johann Strauss: Na krásném modrém Dunaji

Johann Strauss: Radetzky pochod

 

Účinkují:
Radovan Skalický - fagot

Severočeská filharmonie Teplice

dirigent:
Petr Vronský