Dresden

16. 10. 2021 v 11:00 hodin

Hochschule für Musik Carl Maria von Weber Dresden

 

Program:

Bedřich Smetana: Furiant z opery Prodaná nevěsta
Antonín Dvořák: Koncert pro housle a moll, op. 53
Adagio ma non troppo
Allegro giocoso, ma non troppo
Antonín Dvořák: Cikánské melodie, op. 55
Má píseň zas mi láskou zní
Když mě stará matka zpívat učívala
Struna naladěna
Edvard Grieg: Koncert pro klavír a moll, op. 16
Adagio
Jan Václav Stich-Punto: Koncert č. 5 F dur pro lesní roh a orchestr
Allegro moderato
Felix Mendelssohn-Bartholdy: Symfonie č. 5 d moll, op. 107 "Reformační"
Andante. Allegro con fuoco
Allegro vivace
Andante
Andante con moto. Allegro vivace

 

Účinkují

Filip Zaykov - housle

Lucie Ceralová - zpěv

Hana Berger - klavír

Daniela Roubíčková - lesní roh

Severočeská filharmonie Teplice

dirigent:
Ekkehard Klemm

Praha

2. 1. 2022 v 19:30 hodin

Dořákova síň Rudolfina Praha

Novoroční koncert

 

Program:

Camille Saint-Saëns: Mon coeur s´ouvre a ta voix z opery Samson a Dalila
Giuseppe Verdi: Condotta ell´era in ceppi z opery Trubadúr
Pietro Mascagni: Voi lo sapete, O mamma z opery Cavalleria Rusticana
Francesco Cilea: Acerba volutta z opery Adriana Lecouvreur

Alexey Shor: Koncert pro klavír „Travel Notebook"
Johann Strauss: Předehra z operety Netopýr
Johann Strauss: Císařský valčík
Johann Strauss: Pizzicato polka
Johann Strauss: Na krásném modrém Dunaji
Johann Strauss: Lehká krev
Johann Strauss: Im Krapfenwaldl, polka
Johann Strauss: Perpetuum mobile
Johann Strauss: Bez starostí, polka
Johann Strauss: Tritsch Tratsch, polka

 

Účinkují

Natasha Novitskaia Adams - mezzosoprán

v jednání - klavír 

Severočeská filharmonie Teplice

dirigent:
Filippo Arlia

Děčín

19. 1. 2022 v 19:00 hodin

Městské divadlo Děčín

Symphonic Rock Show

 

Program:

Rolling Stones, Beatles

Pink Floyd, Queen

Deep Purple, Black Sabbath

AC/DC, Genesis

Omega, Van Halen 

 

Účinkují

Q VOX

Petr Julíček - tenor, Tomáš Badura - tenorbaryton

Tomáš Krejčí - baryton, Aleš  Procházka - bas
Three Graces

Klára Berisha, Klára Hromádková, Kristi Saňková

Antonín Mühlhansl -saxofon

Jiří Sova - kytara

Severočeská filharmonie Teplice

dirigent a moderátor:
Miloš Machek

Praha

17. 4. 2022 ve 20:00 hodin

Smetanova síň Obecního domu Praha

 

Program:

v jednání

Antonín Dvořák: Symfonie č. 9 e moll, op. 95 "Z Nového světa"

 

Účinkují

v jednání

Severočeská filharmonie Teplice

dirigent:
v jednání

Děčín

18. 5. 2022 v 19:00 hodin

Městské divadlo Děčín

 

Program:

Vítězslav Novák: V Tatrách

Bohuslav Martinů: Intermezzo
Hector Berlioz: Fantastická symfonie, op. 14
 

 

Účinkují

Severočeská filharmonie Teplice

dirigent:
Petr Vronský

Hukvaldy

26. 6. 2022 v 18:00 hodin

Hukvaldy

MHF Janáčkovy Hukvaldy

 

Program:

Ilja Hurník: Ondráš, suita z baletu
Jožka Matěj: Tři tance z podhůří
Leoš Janáček: Lašské tance
Bedřich Smetana: Tance z Prodané nevěsty
Oskar Nedbal: Z pohádky do pohádky, suita

 

Účinkují

Severočeská filharmonie Teplice

dirigent:
Petr Vronský

Český Krumlov

23. 7. 2022 v 20:30 hodin

Pivovarská zahrada Český Krumlov

 

Program:

v jednání

 

Účinkují

Manhattan Transfer

Severočeská filharmonie Teplice

dirigent:
Kryštof Marek

Český Krumlov

30. 7. 2022 v 20:30 hodin

Pivovarská zahrada Český Krumlov

 

Program:

A Tribute to John Williams

 

Účinkují

Severočeská filharmonie Teplice

dirigent:
Jan Kučera