Litoměřice

23. 6. 2024 v 19:00 hodin

Litoměřice

 

Program:

Bedřich Smetana: Česká píseň
Leoš Janáček: Pilky z Lašských tanců
Antonín Dvořák: Květiny bílé po cestě
Antonín Dvořák: Měsíčku na nebi hlubokém
Bedřich Smetana: Vltava
Bedřich Smetana: Proč bychom se netěšili
arr. R. Pallas a J. Knotte: Nestel postel, Rána, Končená, Čas je coura, Napůl, Má milá

 

Účinkují:

Jana Červinková - soprán

Litoměřický festivalový sbor

sbormistr: Roman Pallas

Severočeská filharmonie Teplice

dirigent: Jiří Konotte

Český Krumlov

27. 7. 2024 v 20:30 hodin

Pivovarská zahrada Český Krumlov

Hravá opereta, hvězdný muzikál

 

Program:

Oskar Nedbal: Předehra k operetě Polská krev 

Oskar Nedbal: Vždyť já ho zná z operety Polská krev

Oskar Nedbal: Heleno, Heleno, já hořím hned z operety Polská krev

Oskar Nedbal: Blondýnky sladké z operety Polská krev

Johann Strauss: Předehra k operetě Netopýr

Johann Strauss: Mein Herr Marquis, ein Mann wie Sie z operety Netopýr

Franz Lehár: Dein is mein ganzes Herz z operety Země úsměvů

Johann Strauss: Klänge der Heimat z operety Netopýr

Franz Lehár: Gern hab ich die Frauen gekuesst z operety Paganini

Franz Lehár: Meine Lippen sie küssen so heiss z operety Giuditta

Rudolf Friml: Indian Love Call z operety Rose Marie

Andrew Lloyd Webber: Selections z muzikálu Fantom opery

Andrew Lloyd Webber: Don´t Cry For Me Argentina z muzikálu Evita 

Andrew Lloyd Webber: All I ask You z muzikálu Fantom opery

Andrew Lloyd Webber: Gethsemane z muzikálu Jesus Christ Superstar

Andrew Lloyd Webber: Pie Jesu z Requiem 

Andrew Lloyd Webber: Memory z muzikálu Cats 

Andrew Lloyd Webber: Jellicle Ball z muzikálu Cats 

Andrew Lloyd Webber: Phantom of the Opera z muzikálu Fantom opery

Andrew Lloyd Webber: Music of the Night z muzikálu Fantom opery

 

Účinkují

Michaela Gemrotová–Štiková – soprán

Morgan James – soprán

Daniel Matoušek – tenor

Hugh Panaro – tenor

Severočeská filharmonie Teplice

dirigent:
Jan Kučera

Praha

21. 9. 2024 ve 20:00 hodin

Smetanova síň Obecního domu Praha

 

Program:

v jednání
Antonín Dvořák: Symfonie č. 9 e moll, op. 95 "Z Nového světa"

 

Účinkují

v jednání

Severočeská filharmonie Teplice

dirigent:
v jednání

Kladno

25. 9. 2024 v 19:00 hodin

Městské divadlo Kladno

 

Program:

Bedřich Smetana: Má vlast, výběr
Antonín Dvořák: Symfonie č. 9 e moll "Z Nového světa"

 

Účinkují:

Severočeská filharmonie Teplice

dirigent:
Jiří Petrdlík

Praha

26. 9. 2024 v 19:00 hodin

Sál konzervatoře Praha

 

Program:

J. Bezděk: Symfonie č. 4 "Edison"
Z. Fibich: Symfonie č. 1

 

Účinkují

Severočeská filharmonie Teplice

dirigent:
Jiří Petrdlík

Acri

18. 10. 2024 v 19:00 hodin

Acri Palazzo Falcone Sanseverino

 

Program:

Ludwig van Beethoven: Egmont

Max Bruch: Koncert pro housle č. 1 g moll
Felix Mendelssohn-Bartholdy: Symfonie č. 3 a moll „Skotská“

Antonín Dvořák: Furiant z České svity

 

Účinkují:

Giulia Rimonda – housle

Severočeská filharmonie Teplice

dirigent:
Alfonso Scarano

 

 

Messina

19. 10. 2024 v 19:00 hodin

Messina Palazzo della Cultura

 

Program:

Ludwig van Beethoven: Egmont

Max Bruch: Koncert pro housle č. 1 g moll
Felix Mendelssohn-Bartholdy: Symfonie č. 3 a moll „Skotská“

Antonín Dvořák: Furiant z České svity

 

Účinkují:

Giulia Rimonda – housle

Severočeská filharmonie Teplice

dirigent:
Alfonso Scarano

 

 

Gallipoli

20. 10. 2024 v 19:00 hodin

Gallipoli

 

Program:

Ludwig van Beethoven: Egmont

Max Bruch: Koncert pro housle č. 1 g moll
Felix Mendelssohn-Bartholdy: Symfonie č. 3 a moll „Skotská“

Antonín Dvořák: Furiant z České svity

 

Účinkují:

Giulia Rimonda – housle

Severočeská filharmonie Teplice

dirigent:
Alfonso Scarano