Litoměřice

1. 8. 2021 ve 20:00 hodin

Mírové náměstí Litoměřice

 

Program:

Antonín Dvořák: Symfonie č. 9 e moll "Z Nového světa", 4. věta
Wolfgang Amadeus Mozart: Koncert pro klavír č. 20 d moll, 2. věta
Felix Mendelssohn-Bartholdy: Koncert pro housle e moll, op. 64
Johann Strauss: Na krásném modrém Dunaji
Viktor Monti: Csardas
Johannes Brahms: Uherský tanec č. 5
Franz Lehár: Viljo, Viljo
Johann Strauss: Pod hromy a blesky
John Williams: Schindlerův seznam
Klaus Badelt: Piráti z Karibiku
Ennio Morricone: Tenkrát na Západě
Aram Chačaturjan: Šavlový tanec

 

Účinkují:

Pavel Šporcl - housle

Jana Červinková - soprán

Magdalena Pallasová - klavír

Severočeská filharmonie Teplice

dirigent:
Jiří Knotte

Praha

9. 9. 2021 v 19:30 hodin

Sál Martinů Praha

 

Program:

Dmitrij Šostakovič: Koncert pro violoncello č. 1 Es dur, op. 107

Luigi Arditi: Il Bacio
Ludwig van Beethoven: Symfonie č. 3 Es dur, op. 55 "Eroica"

 

Účinkují

Dora Hájková - violoncello

Eliška Grohová - soprán

Severočeská filharmonie Teplice

dirigentka:
Alena Jelínková

Český Krumlov

11. 9. 2021 v 19:30 hodin

Pivovarská zahrada Český Krumlov

 

Program:

Leonard Bernstein: West Side Story, předehra
Luther Vandross: Everybody Rejoice
Wildhorn / Bricusse: This Is The Moment
K. Anderson-Lopez / Robert Lopez: Let It Go
Jonathan Larson: Seasons of Love
Marvin Hamlisch: Nobody Does It Better
John Kander: Cabaret
Marvin Hamlisch: Bring Him Home
J. C. Fogerty: Proud Mary
Anrew Lloyd Webber: Music of the Night
Anrew Lloyd Webber: Phantom of the Opera
Dennis De Young: Come Sail Away
Merrill / Rubicam: I Wanna Dance With Somebody
Dolly Parton: I Will Always Love You
Robert Hazard: Girls Just Want to Have Fun
Jimmy Page / Robert Plant: Stairway to Heaven
Bhasker / Keys / Remi / Squier: Girl On Fire
Billy Steinberg / Tom Kelly: Alone
Paul Jabara: Last Dance
S. Perry / N. Schon / J. Cain: Don’t Stop Believing

 

Účinkují

Christiane Noll

Capathia Jenkins

Rob Evann

Severočeská filharmonie Teplice

dirigent:
Kryštof Marek

Český Krumlov

18. 9. 2021 v 19:30 hodin

Zámecká jízdárna Český Krumlov

 

Program:

Antonín Dvořák: Karneval, předehra

Antonín Dvořák: Koncert pro housle a moll, op. 53
Antonín Dvořák: Symfonie č. 9 e moll, op. 95 "Z Nového světa"

 

Účinkují

Leticia Moreno – housle

Severočeská filharmonie Teplice

dirigent:
Petr Vronský

Dresden

16. 10. 2021 v 11:00 hodin

Hochschule für Musik Carl Maria von Weber Dresden

 

Program:

Bedřich Smetana: Furiant z opery Prodaná nevěsta
Antonín Dvořák: Koncert pro housle a moll, op. 53
Adagio ma non troppo
Allegro giocoso, ma non troppo
Antonín Dvořák: Cikánské melodie, op. 55
Má píseň zas mi láskou zní
Když mě stará matka zpívat učívala
Struna naladěna
Edvard Grieg: Koncert pro klavír a moll, op. 16
Adagio
Jiří Pauer: Konzert pro lesní roh
Allegro patetico
Felix Mendelssohn-Bartholdy: Symfonie č. 5 d moll, op. 107 "Reformační"
Andante. Allegro con fuoco
Allegro vivace
Andante
Andante con moto. Allegro vivace

 

Účinkují

Filip Zaykov - housle

Lucie Ceralová - zpěv

Hana Berger - klavír

Daniela Roubíčková - lesní roh

Severočeská filharmonie Teplice

dirigent:
Ekkehard Klemm

Praha

23. 10. 2021 ve 20:00 hodin

Smetanova síň Obecního domu Praha

 

Program:

v jednání

Antonín Dvořák: Symfonie č. 9 e moll, op. 95 "Z Nového světa"

 

Účinkují

v jednání

Severočeská filharmonie Teplice

dirigent:
v jednání

Brno

24. 10. 2021 v 19:00 hodin

Brno

 

Program:

Jan Zástěra: Svatá Ludmila

 

Účinkují

Český filharmonický sbor Brno

Severočeská filharmonie Teplice

dirigent:
Jan Zástěra

Praha

30. 12. 2021 ve 20:00 hodin

Smetanova síň Obecního domu Praha

 

Program:

v jednání

Antonín Dvořák: Symfonie č. 9 e moll, op. 95 "Z Nového světa"

 

Účinkují

v jednání

Severočeská filharmonie Teplice

dirigent:
v jednání