Členové Severočeské filharmonie Teplice 2021

1. housle (foto 2018)

1. housle

Naděžda Slavíčková, koncertní mistr 

Eva Zrostlíková, koncertní mistr
Jan Zrostlík, zástupce koncertního mistra
Robert Galyáš, zástupce koncertního mistra
Tatiana Badian
Irena Dietzová
Blanka Koňáková
Jiří Kuchválek
Štěpánka Ordošová
Martina Prosková
Armen Sargsyan
Marta Schäferová
Lenka Šimonová
Martina Šímová

Hanna Vikhrova
Monika Zimanyi
Petr Zimanyi

 

2. housle (foto 2018)

2. housle

Tomáš Olšer, vedoucí skupiny 
Milan Galyáš, zástupce vedoucího skupiny
David Pospíšil, zástupce vedoucího skupiny
David Danel
Zdeněk Ferenc
Štěpánka Hrůzová

Ludmila Kavanová
Karolina Kocnová
Eliška Krčková
Luděk Kusý

Jana Pazourková
Dana Todtová

 

Violy (foto 2018)

Violy

Pavel Beran, vedoucí skupiny 
Vendula Svobodová, zástupce vedoucího skupiny
Marie Doskočilová
Irena Kirsová
Anna Kleknerová
Václava Machová
Petr Pospíšil
Jiří Žigmund

 

Violoncella (foto 2018)

Violoncella

Jana Podolská, koncertní mistr 
Vojtěch Čermák, zástupce koncertního mistra
Evelyn Aguirre-Araya, zástupce koncertního mistra
Olga Baroš

Andrej Lekeš
Marek Vancl
Jana Vintrová
Radko Živkov

 

Kontrabasy (foto 2018)

Kontrabasy

Martin Suske, vedoucí skupiny
Radim Sanktus, zástupce vedoucího skupiny
Jan Doskočil

Tomáš Novák

Robert Redlich

Filip Schejbal
Zdeněk Vaník

 

Flétny (foto 2018)

Flétny

Anna Kršková, vedoucí skupiny
Martin Zuber, zástupce vedoucí skupiny

Lenka Haunerová
Martin Kůda

 

Hoboje (foto 2018)

Hoboje

Blažena Vinšová, vedoucí skupiny
Miroslava Ladová, zástupce vedoucí skupiny
Martin Beneš
František Bublík
Jana Nygrýnová

 

Klarinety (foto 2018)

Klarinety

František Kolařík, vedoucí skupiny
Petr Kubík, zástupce vedoucího skupiny
Hana Bahníková
Lukáš Čajka
Zuzana Čajková

 

Fagoty (foto 2018)

Fagoty

Ladislav Bubeníček, vedoucí skupiny
Pavel Ulman, zástupce vedoucího skupiny
Radovan Skalický

Ondřej Svitavský

Tereza Útratová

 

Lesní rohy (foto 2018)

Lesní rohy

Pavel Staněk, vedoucí skupiny
Andrej Trepalin, zástupce vedoucího skupiny
Jan Karas

Jaroslav Keller
Michaela Pospíšilová
Barbora Šimůnková
Blanka Vojtíšková

 

Trubky (foto 2018)

Trubky

Vít Kareš, vedoucí skupiny
Karel Vencour, zástupce vedoucího skupiny

Jan Červenka

Filip Hrdlička

Karel Kála

 

Pozouny (foto 2018)

Pozouny

Michal Černý, vedoucí skupiny
Daniel Joneš, zástupce vedoucího skupiny
Miroslav Růžička
Petr Stočes

 

Tuba (foto 2018)

Tuba

Milan Podolský

 

Bicí (foto 2018)

Bicí

Libuše Šperková, vedoucí skupiny
Michal Martinec, zástupce vedoucí skupiny
Jiří Cikryt
Roman Haase

 

Harfa (foto 2018)

Harfa

Lukáš Dobrodinský