Typ akce
Místo konání


Datum od: do:  

Bacco
05
květen

Prémiový cyklus C koncert 3

05.05.2022 · 19:00
Prémiový cyklus C · Teplice Dům kultury

Program:

Paolo Ugoletti: Different Skies, poem pro saxofon

Carl Orff: Carmina Burana

Účinkují:

Gaetano Di Bacco - saxofon 

Lucie Silkenová - soprán

Jaroslav Březina - kontratenor

Jiří Rajniš - baryton

Pražský komorní sbor

sbormistr: Lenka Navrátilová

Severočeská filharmonie Teplice

dirigent:

Petr Vronský

Ivan Ženatý
12
květen

Symfonický cyklus B koncert 7

12.05.2022 · 19:00
Symfonický cyklus B · Teplice Dům kultury

Program:

Wolfgang Amadeus Mozart: Koncert pro housle A dur, KV 219

Josef Suk: Pohádka léta

Účinkují:

Ivan Ženatý - housle

Severočeská filharmonie Teplice

dirigent:

Petr Vronský

18
květen

Děčín

18.05.2022 · 19:00
Koncertní zájezdy · Děčín

Program:

Vítězslav Novák: V Tatrách

Bohuslav Martinů: Intermezzo
Hector Berlioz: Fantastická symfonie, op. 14
 

 

Účinkují

Severočeská filharmonie Teplice

dirigent:
Petr Vronský

26
květen

Zahajovací koncert 57. HF L. van Beethovena 2022

26.05.2022 · 19:00
Festivalové koncerty · Teplice Dům kultury

Program:

Wolfgang Amadeus Mozart:

Figarova svatba, předehra z opery
Figarova svatba, árie Hai giá vinta la causa… Vedró mentr`io sospiro (Conte Almaviva)
Figarova svatba, árie Non piú andrai (Figaro)
Figarova svatba, árie Tutto é disposto... Aprite un pó quegl`occhi (Figaro)
Don Giovanni, předehra z opery
Don Giovanni, árie Madamina, il catalogo é questo (Leporello)
Cosí fan tutte, árie Donne mie la fate a tanti (Guglielmo)
Cosí fan tutte, árie Rivolgete a lui lo sguardo (Guglielmo)

Gioacchino Rossini:
Lazebník Sevillský, předehra z opery
Lazebník Sevillský, árie La Calunnia (Don Basilio)
Georges Bizet:
Carmen, árie Votre toast (Escamillo)
Giuseppe Verdi:
Síla osudu, předehra z opery
Macbeth, árie Perfidi! All` Anglo contro me v`unite... Pietá, rispetto, amore (Macbeth)
Síla osudu, árie Morir! Tremenda cosa... Urna fatale (Don Carlos)

 

Účinkují:

Adam Plachetka - basbaryton

 

Severočeská filharmonie Teplice

dirigent:

Tomáš Brauner

 

odkaz na web

27
květen

Koncert pro záchranu bohosudovských varhan

27.05.2022 · 18:00
Festivalové koncerty · Bohosudov

Program:
Domenico Zipolli: Toccata in D
Antonín Dvořák: Biblické písně
Johann Georg Albrechtsberger: Preludio e fuga in d
César Franck: Panis Angelicus
Pietro Mascagni: Ave Maria
Miloš Bok: Trapistické psalmy
Charles Gounod: Parce Domine
Georges Bizet: Agnus dei
Charles Maria Widor: Toccata in F

 

Účinkují:

Eliška Weissová - soprán

Miloš Bok - varhany
Bohosudovský sbor
sbormistr Miloš Bok

 

Odkaz na web

29
květen

Smyčcové kvarteto SČF Teplice

29.05.2022 · 16:00
Festivalové koncerty · Jimlín

Program:
František Adam Míča: Smyčcový kvartet č. 2 C dur

Wolfgang Amadeus Mozart: Hobojový kvartet F dur, KV 370

Bedřich Smetana: Smyčcový kvartet č. 1 e moll „Z mého života“

 

Účinkují:

Smyčcové kvarteto SČF Teplice

David Pospíšil housle
Jan Zrostlík - housle

Petr Pospíšil viola

Hynek Schütz violoncello

Martin Beneš, j. h. - hoboj

 

Odkaz na web

30
květen

Darya List a Kiron Atom Tellian

30.05.2022 · 19:00
Festivalové koncerty · Teplice Zahradní dům

Program:
Ludwig van Beethoven: Sonáta pro housle a klavír č. 4, op. 23

Johannes Brahms: Sonáta pro housle a klavír č. 3 d moll, op. 108

Fritz Kreisler: Rondino na Beethovenovo téma
Fritz Kreisler: Vídeňské capriccio, op. 2
Fritz Kreisler: Marche miniature Viennoise
Fritz Kreisler: Starovídeňské taneční melodie
Antonín Dvořák (arr. Fritz Kreisler): Slovanský tanec č. 2, op.17
Johannes Brahms: Uherský tanec č. 7
Johannes Brahms: Scherzo ze sonáty c moll

 

Účinkují:

Darya List - housle
Kiron Atom Tellian - klavír

 

Odkaz na web

31
květen

Komorní trio SČF Teplice

31.05.2022 · 19:00
Festivalové koncerty · Chomutov

Program:
Tomasso Giordani: Trio G dur pro flétnu a smyčce 

Georg Philipp Telemann: Trio A dur 

Johann G. Graun: Trio Sonata F dur

Georg Philipp Telemann: Trio d moll

Joseph Haydn: Londýnské trio č. 1 C dur

 

Účinkují:

Komorní trio SČF Teplice

Martin Zuber - flétna
Tomáš Olšer - housle
Hynek Schütz - violoncello

 

Odkaz na web