Litoměřice

10. 10. 2022 v 19:00 hodin

Litoměřice

 

Program:

N. Paganini: Campanella
F. Mendelssohn: Koncert pro housle e moll
J. Kubelík: Koncert pro housle č. 1

 

Účinkují:

Pavel Šporcl - housle

Severočeská filharmonie Teplice

dirigent:
Jiří Rožeň

Brno

12. 10. 2022 v 19:00 hodin

Brno

 

Program:

N. Paganini: Campanella
F. Mendelssohn: Koncert pro housle e moll
J. Kubelík: Koncert pro housle č. 1

 

Účinkují:

Pavel Šporcl - housle

Severočeská filharmonie Teplice

dirigent:
Jiří Rožeň

Jablonec nad Nisou

14. 10. 2022 v 19:00 hodin

Jablonec nad Nisou

 

Program:

N. Paganini: Campanella
F. Mendelssohn: Koncert pro housle e moll
J. Kubelík: Koncert pro housle č. 1

 

Účinkují:

Pavel Šporcl - housle

Severočeská filharmonie Teplice

dirigent:
Jiří Rožeň

Plzeň

23. 10. 2022 v 19:00 hodin

Plzeň

 

Program:

N. Paganini: Campanella
F. Mendelssohn: Koncert pro housle e moll
J. Kubelík: Koncert pro housle č. 1

 

Účinkují:

Pavel Šporcl - housle

Severočeská filharmonie Teplice

dirigent:
Jiří Rožeň

Praha

26. 10. 2022 v 19:30 hodin

Sál Martinů Praha

 

Program:

v jednání

 

Účinkují

v jednání

Severočeská filharmonie Teplice

dirigent:
v jednání

Praha

29. 10. 2022 ve 20:00 hodin

Smetanova síň Obecního domu Praha

 

Program:

B. Smetana: Vltava
W. A. Mozart: Koncert č. 1 pro flétnu a orchestr, G dur, K 313
A. Shor: Koncert pro violoncello a orchestr "Musical Pilgrimage"
A. Dvořák: Symfonie č. 9 e moll, op. 95 "Z Nového světa"

 

Účinkují

Sangeun Han - flétna 
Michal Balas - violoncello

Severočeská filharmonie Teplice

dirigent:
Roman Mogilevskiy

Löbau 

26. 11. 2022 v 19:00 hodin

Löbau Messehalle

 

Program:

Böhse Onkelz

 

Účinkují:

Severočeská filharmonie Teplice

dirigent:
Norbert Baxa

Vechta

17. 12. 2022 v 19:30 hodin

Vechta

 

Program:

Ludwig van Beethoven: Mše C dur, op. 86
Johann Sebastian Bach: Vánoční oratorium

 

Účinkují:

Madrigalchor Vechta

Philharmonischer Chor Quakenbrück

Severočeská filharmonie Teplice

dirigent:
v jednání