Typ akce
Místo konání


Datum od: do:  

Daniel Matoušek - tenor
01
leden

Novoroční koncert

01.01.2023 · 13:30
Mimořádné koncerty · Teplice Dům kultury

Program:

Bedřich Smetana: Skočná z opery Prodaná nevěsta

Bedřich Smetana: árie Vaška z opery Prodaná nevěsta

Bedřich Smetana: Furiant z opery Prodaná nevěsta

Antonín Dvořák: Polonéza z opery Rusalka

Antonín Dvořák: Árie Prince Vidino divná z opery Rusalka

Wolfgang Amadeus Mozart: Předehra z opery Figarova svatba

Wolfgang Amadeus Mozart: árie Che belta z opery La Finta Giardiniera

Wolfgang Amadeus Mozart: Echo z baletu Les Petits Riens

Gaetano Donizetti: árie Una furtiva z opery Elixír lásky

Giacomo Puccini: Preludio a Orchestra

Gioacchino Rossini: Lazebník sevillský, předehra z opery

Ernesto De Curtis: Vrať se do Sorrenta

Pietro Mascagni: Intermezzo z opery Cavalleria Rusticana

Francesco Paolo Tosti: Malìa

Gioacchino Rossini: La Danza

Francesco Paolo Tosti: Ideale

Johann Strauss: Na krásném modrém Dunaji

Eduardo di Capua: O Sole Mio

Johann Strauss st.: Radetzky March

 

Účinkují

Daniel Matoušek - tenor

Severočeská filharmonie Teplice

dirigent:
Petr Vronský

12
leden

Symfonický cyklus B koncert 3

12.01.2023 · 19:00
Symfonický cyklus B · Teplice Dům kultury

Program:

Johann Sebastian Bach / Leopold Stokowski: Toccata a fuga d moll, BWV 565
Fritz Kreisler: Koncert pro housle ve stylu Vivaldiho C dur
Ernest Chausson: Poem pro housle a orchestr, op. 25
Camille Saint Saëns: Symfonie č. 3 c moll „Varhanní“, op. 78

 

Účinkují:

Olga Šroubková - housle

Karel Martínek - varhany

Severočeská filharmonie Teplice

dirigent:

Petr Vronský

17
leden

Kladno

17.01.2023 · 19:00
Koncertní zájezdy · Kladno

17. 1. 2023 v 19:00 hodin

Městské divadlo Kladno

 

Program:

Zdeněk Fibich: Smír Tantalův, 2. díl trilogie Hippodamie

 

Účinkují:

sólisté v jednání

Severočeská filharmonie Teplice

dirigent:
Jiří Petrdlík

18
leden

Komorní cyklus K koncert 4

18.01.2023 · 19:00
Komorní cyklus K · Teplice Lázeňský dům Beethoven

Program:

Joseph Haydn: Divertimento pro dva orchestry Es dur „Echo“ (výběr)
Johann Sebastian Bach: Koncert pro dvě cembala c moll, BWV 1060
Edvard Hagerup Grieg: Z časů Holbergových, suita ve starém slohu pro smyčcový orchestr, op. 40
Béla Bartók, Luciano Berio: Výběr z houslových duet v aranžmá pro smyčcový orchestr

 

Účinkují:

North Czech Capella

sólisté:

Štěpánka Skalická, Kamila Dubská - cembalo

Lázeňský ples 2023
20
leden

Lázeňský ples

20.01.2023 · 19:00
Mimořádné koncerty · Teplice Krušnohorské divadlo

Program:

J. Strauss, F. Lehár, E. Waldteufel, B. Smetana

A. Dvořák, Z. Marat, P. I. Čajkovskij

 

Účinkují

Severočeská filharmonie Teplice

Roman Vojtek

Václav Neckář
Jan Neckář
Václav Neckář jun.
North Big Band
Brass Bombers
Flash
Styl Dance

dirigent:
Charles Olivieri-Munroe

26
leden

Symfonický cyklus A koncert 4

26.01.2023 · 19:00
Symfonický cyklus A · Teplice Dům kultury

Program:
Luboš Fišer: 15 listů podle Dürerovy Apokalypsy
Josef Matěj: Koncert pro pozoun a orchestr
Modest Petrovič Musorgskij: Obrázky z výstavy
Účinkují:

Michal Černý - pozoun
Severočeská filharmonie Teplice

dirigent:
Petr Vronský