Typ akce
Místo konání


Datum od: do:  

06
říjen

Symfonický cyklus A koncert 1

06.10.2022 · 19:00
Symfonický cyklus A · Teplice Dům kultury

Program:

Antonín Dvořák: Koncert pro violoncello h moll, op. 104
Otakar Ostrčil: Symfonie A dur, op. 7

Účinkují:
Michaela Fukačová - violoncello
Severočeská filharmonie Teplice

dirigent:
Petr Vronský

08
říjen

Praha

08.10.2022 · 19:00
Koncertní zájezdy · Praha Rudolfinum

8. 10. 2022 ve 19:00 hodin

MHF Mladá Praha

Dvořákova síň Rudolfina Praha

 

Program:

Antonín Dvořák: Karneval, op. 92
František Vincent Kramář: Koncert Es dur pro klarinet
Maurice Ravel: Koncert pro klavír G dur
Jean Sibelius: Koncert pro housle d moll, op. 47

 

Účinkují

Boha Moon – housle
Shion Ota - klavír
Anna Sysová - klarinet

Severočeská filharmonie Teplice

dirigent:
Elias Peter Brown

09
říjen

Karlovy Vary

09.10.2022 · 19:00
Koncertní zájezdy · Karlovy Vary

Program:
F. Mendelssohn-Bartholdy: Hebridy
F. Mendelssohn-Bartholdy: Koncert pro housle e moll
J. Kubelík: Koncert pro housle č. 1

Účinkují
Pavel Šporcl - housle
Severočeská filharmonie Teplice
dirigent:
Jiří Rožeň

10
říjen

Litoměřice

10.10.2022 · 19:00
Koncertní zájezdy · Litoměřice

Program:
F. Mendelssohn-Bartholdy: Hebridy
F. Mendelssohn-Bartholdy: Koncert pro housle e moll
J. Kubelík: Koncert pro housle č. 1

Účinkují
Pavel Šporcl - housle
Severočeská filharmonie Teplice
dirigent:
Jiří Rožeň

12
říjen

Komorní cyklus K koncert 1

12.10.2022 · 19:00
Komorní cyklus K · Teplice Zahradní dům

Program:

La Stella - světla a barvy barokního světa

Giovanni Antonio Pandolfi Mealli: Sonáta č. 1 pro housle a basso continuo „La Stella“
Diego Ortiz: Tratado de Glosas, Tre recercadas
Georg Friedrich Händel: Singe, Seele, Gott zum Preise
Johann Sebastian Bach: Prélude ze Suity pro violoncello č. 1 G dur
Pietro Castrucci: Sonáta č. 3 d moll pro flétnu a basso continuo
Johann Sebastian Bach: Schafe können sicher weiden
Josef Antonín Štěpán: Sonáta č. 1 g moll, op. 3 pro cembalo solo
Heinrich Ignaz Franz von Biber: Ciaccona z Růžencové sonáty č. 4 d moll pro housle a basso continuo
Antonio Vivaldi: La follia, Gloria - Domine Deus

 

Účinkují:

Barbora de Nunes Cambraia - soprán
Marie Vencourová - barokní flétny
Blanka Karnetová - barokní housle

Hynek Schütz - violoncello
Štěpánka Skalická - cembalo

12
říjen

Brno

12.10.2022 · 19:00
Koncertní zájezdy · Brno

Program:
F. Mendelssohn-Bartholdy: Hebridy
F. Mendelssohn-Bartholdy: Koncert pro housle e moll
J. Kubelík: Koncert pro housle č. 1

 

Účinkují
Pavel Šporcl - housle
Severočeská filharmonie Teplice

dirigent:
Jiří Rožeň

14
říjen

Jablonec nad Nisou

14.10.2022 · 19:00
Koncertní zájezdy · Jablonec nad Nisou

Program:
F. Mendelssohn-Bartholdy: Hebridy
F. Mendelssohn-Bartholdy: Koncert pro housle e moll
J. Kubelík: Koncert pro housle č. 1

 

Účinkují
Pavel Šporcl - housle
Severočeská filharmonie Teplice

dirigent:
Jiří Rožeň

20
říjen

Symfonický cyklus B koncert 1

20.10.2022 · 19:00
Symfonický cyklus B · Teplice Dům kultury

Program:

Johannes Brahms: Koncert pro klavír č. 1 d moll, op. 15
Georges Bizet: Symfonie C dur

 

Účinkují:

Leonardo Pierdomenico - klavír

Severočeská filharmonie Teplice

dirigent:

Jan Kučera

23
říjen

Plzeň

23.10.2022 · 19:00
Koncertní zájezdy · Plzeň

Program:
F. Mendelssohn-Bartholdy: Hebridy
F. Mendelssohn-Bartholdy: Koncert pro housle e moll
J. Kubelík: Koncert pro housle č. 1

Účinkují
Pavel Šporcl - housle
Severočeská filharmonie Teplice
dirigent:
Jiří Rožeň

26
říjen

Koncert HAMU Praha

26.10.2022 · 19:30
Koncertní zájezdy · Praha Sál Martinů

Sál Martinů Praha

Program:

v jednání

Účinkují

v jednání

Severočeská filharmonie Teplice

dirigent:
v jednání

29
říjen

Praha

29.10.2022 · 20:00
Koncertní zájezdy · Praha Obecní dům

Program:

W. A. Mozart: Figarova svatba, předehra
W. A. Mozart: Koncert č. 1 pro flétnu a orchestr, G dur, K 313
A. Shor: Koncert pro violoncello a orchestr "Musical Pilgrimage"
A. Dvořák: Symfonie č. 9 e moll, op. 95 "Z Nového světa"

 

Účinkují

Sangeun Han - flétna 
Michal Balas - violoncello

Severočeská filharmonie Teplice

dirigent:
Roman Mogilevskiy