Typ akce
Místo konání


Datum od: do:  

04
listopad

Symfonický cyklus A koncert 2

04.11.2021 · 19:00
Symfonický cyklus A · Teplice Dům kultury

Program:

Mubarak Najem: Watermbu, Annaw Ala Albaal, Jurooh, Kam Sana, Fi Al Ali, Ya Zaina, Adatina Methayel

Nikolaj Rimskij-Korsakov: Šeherezáda

Účinkují:

Syriab Band

Ibrahim Bajo

kanun

Abdalhade Deb

oud

Valentina Bellanova

nay

Amjad Sukar, Elias Aboud

bicí

Severočeská filharmonie Teplice

dirigent:

Charles Olivieri-Munroe

Jsem Beethoven
09
listopad

Koncert pro školy

09.11.2021 · 8:30
Koncerty pro školy · Teplice Dům kultury

Jsem Beethoven, vítejte v Teplicích!

aneb hudebně literární listování lázeňskou knihou hostů

 

Příběhem provázejí:

Ludwig van Beethoven (Zbyněk Fric)
Johann Wolfgang Goethe (Svatopluk Schuller)

Oba géniové vše posuzují pohledem současným, jakoby celou historii lázní sledovali z nějakého nadpozemského nadhledu

 

V pořadu zazní díla a ukázky těchto skladatelů a spisovatelů:

Ludwig van Beethoven

Michail Ivanovič Glinka
Carl Maria von Weber
Franz Liszt
Robert Schumann
Richard Wagner

Wilhelm Carl Grimm
Hans Christian Andersen

Jsem Beethoven
09
listopad

Koncert pro školy

09.11.2021 · 10:15
Koncerty pro školy · Teplice Dům kultury

Jsem Beethoven, vítejte v Teplicích!

aneb hudebně literární listování lázeňskou knihou hostů

 

Příběhem provázejí:

Ludwig van Beethoven (Zbyněk Fric)
Johann Wolfgang Goethe (Svatopluk Schuller)

Oba géniové vše posuzují pohledem současným, jakoby celou historii lázní sledovali z nějakého nadpozemského nadhledu

 

V pořadu zazní díla a ukázky těchto skladatelů a spisovatelů:

Ludwig van Beethoven

Michail Ivanovič Glinka
Carl Maria von Weber
Franz Liszt
Robert Schumann
Richard Wagner

Wilhelm Carl Grimm
Hans Christian Andersen

Jsem Beethoven
10
listopad

Koncert pro školy

10.11.2021 · 8:30
Koncerty pro školy · Teplice Dům kultury

Jsem Beethoven, vítejte v Teplicích!

aneb hudebně literární listování lázeňskou knihou hostů

 

Příběhem provázejí:

Ludwig van Beethoven (Zbyněk Fric)
Johann Wolfgang Goethe (Svatopluk Schuller)

Oba géniové vše posuzují pohledem současným, jakoby celou historii lázní sledovali z nějakého nadpozemského nadhledu

 

V pořadu zazní díla a ukázky těchto skladatelů a spisovatelů:

Ludwig van Beethoven

Michail Ivanovič Glinka
Carl Maria von Weber
Franz Liszt
Robert Schumann
Richard Wagner

Wilhelm Carl Grimm
Hans Christian Andersen

Jsem Beethoven
10
listopad

Koncert pro školy

10.11.2021 · 10:15
Koncerty pro školy · Teplice Dům kultury

Jsem Beethoven, vítejte v Teplicích!

aneb hudebně literární listování lázeňskou knihou hostů

 

Příběhem provázejí:

Ludwig van Beethoven (Zbyněk Fric)
Johann Wolfgang Goethe (Svatopluk Schuller)

Oba géniové vše posuzují pohledem současným, jakoby celou historii lázní sledovali z nějakého nadpozemského nadhledu

 

V pořadu zazní díla a ukázky těchto skladatelů a spisovatelů:

Ludwig van Beethoven

Michail Ivanovič Glinka
Carl Maria von Weber
Franz Liszt
Robert Schumann
Richard Wagner

Wilhelm Carl Grimm
Hans Christian Andersen

Jsem Beethoven
11
listopad

Koncert pro školy

11.11.2021 · 10:15
Koncerty pro školy · Teplice Dům kultury

Jsem Beethoven, vítejte v Teplicích!

aneb hudebně literární listování lázeňskou knihou hostů

 

Příběhem provázejí:

Ludwig van Beethoven (Zbyněk Fric)
Johann Wolfgang Goethe (Svatopluk Schuller)

Oba géniové vše posuzují pohledem současným, jakoby celou historii lázní sledovali z nějakého nadpozemského nadhledu

 

V pořadu zazní díla a ukázky těchto skladatelů a spisovatelů:

Ludwig van Beethoven

Michail Ivanovič Glinka
Carl Maria von Weber
Franz Liszt
Robert Schumann
Richard Wagner

Wilhelm Carl Grimm
Hans Christian Andersen

Jsem Beethoven
11
listopad

Koncert pro školy

11.11.2021 · 8:30
Koncerty pro školy · Teplice Dům kultury

Jsem Beethoven, vítejte v Teplicích!

aneb hudebně literární listování lázeňskou knihou hostů

 

Příběhem provázejí:

Ludwig van Beethoven (Zbyněk Fric)
Johann Wolfgang Goethe (Svatopluk Schuller)

Oba géniové vše posuzují pohledem současným, jakoby celou historii lázní sledovali z nějakého nadpozemského nadhledu

 

V pořadu zazní díla a ukázky těchto skladatelů a spisovatelů:

Ludwig van Beethoven

Michail Ivanovič Glinka
Carl Maria von Weber
Franz Liszt
Robert Schumann
Richard Wagner

Wilhelm Carl Grimm
Hans Christian Andersen

Jsem Beethoven
12
listopad

Koncert pro školy

12.11.2021 · 8:30
Koncerty pro školy · Teplice Dům kultury

Jsem Beethoven, vítejte v Teplicích!

aneb hudebně literární listování lázeňskou knihou hostů

 

Příběhem provázejí:

Ludwig van Beethoven (Zbyněk Fric)
Johann Wolfgang Goethe (Svatopluk Schuller)

Oba géniové vše posuzují pohledem současným, jakoby celou historii lázní sledovali z nějakého nadpozemského nadhledu

 

V pořadu zazní díla a ukázky těchto skladatelů a spisovatelů:

Ludwig van Beethoven

Michail Ivanovič Glinka
Carl Maria von Weber
Franz Liszt
Robert Schumann
Richard Wagner

Wilhelm Carl Grimm
Hans Christian Andersen

Jsem Beethoven
12
listopad

Koncert pro školy

12.11.2021 · 10:15
Koncerty pro školy · Teplice Dům kultury

Jsem Beethoven, vítejte v Teplicích!

aneb hudebně literární listování lázeňskou knihou hostů

 

Příběhem provázejí:

Ludwig van Beethoven (Zbyněk Fric)
Johann Wolfgang Goethe (Svatopluk Schuller)

Oba géniové vše posuzují pohledem současným, jakoby celou historii lázní sledovali z nějakého nadpozemského nadhledu

 

V pořadu zazní díla a ukázky těchto skladatelů a spisovatelů:

Ludwig van Beethoven

Michail Ivanovič Glinka
Carl Maria von Weber
Franz Liszt
Robert Schumann
Richard Wagner

Wilhelm Carl Grimm
Hans Christian Andersen

Ivan Klánský A2
18
listopad

Symfonický cyklus B koncert 2

18.11.2021 · 19:00
Symfonický cyklus B · Teplice Dům kultury

Program:

Wolfgang Amadeus Mozart: Les petitsriens, hudba z baletu
Camille Saint-Saëns: Karneval zvířat
Igor Stravinskij: Petruška

Účinkují:
Ivan Klánský - klavír
Lukáš Klánský - klavír
Adam Klánský - violoncello
Severočeská filharmonie Teplice

dirigent:
Petr Vronský

24
listopad

Komorní cyklus K koncert 2

24.11.2021 · 19:00
Komorní cyklus K · Teplice Zahradní dům

Program:

Ludwig van Beethoven: Symfonie č. 3 Es dur „Eroica“ v úpravě pro deset hráčů

Rudolf Karel: Nonet

 

Účinkují:

Teplické noneto

členové SČF Teplice a smyčcového kvarteta Fama Q

David Danel - housle

Roman Hranička - housle

Ondřej Martinovský - viola

Balázs Adorján - violoncello

Jan Doskočil - kontrabas

Anna Kršková - flétna

Martin Beneš - hoboj

Petr Kubík - klarinet

Radovan Skalický - fagot

Jaroslav Keller - lesní roh