Sommernachmittagskonzert

11. 7. 2022 um 16:30 Uhr

Gartenhaus Teplice

 

Programm:

Johann Strauss: Mařinka vonná, předehra
Jan Rimon: Francouzské valčíky
Franz Lehár: směs z operety Paganini
Charles Gounod: Ave Maria
Bedřich Smetana: Vzpomínka na Plzeň, polka
Jules Massenet: Meditace z Thaïs
Antonín Dvořák: Humoreska
Georges Bizet: Habanera z opery Carmen
John Philip Sousa: Pochod kadetů

 

Interpreten:
Severočeská filharmonie Teplice

Dirigent:
Charles Olivieri-Munroe

 

Beilagen

Sommerabend-Konzert

13. 7. 2022 um 19:00 Uhr

Gartenhaus Teplice

 

Programm:

Wolfgang Amadeus Mozart: La Clemenza di Tito, předehra

Wolfgang Amadeus Mozart: La Clemenza di Tito, árie Sesta „Deh per questo istante solo“

Charles Gounod: Faust a Markétka, árie Siebela „Si le bonheur a sourire tinvite“. 

Charles Gounod: Faust a Markétka, árie Siebela „Faites lui mes aveux“

František Vincenc Kramář: Koncert pro dva klarinety Es dur, op. 35

 

Interpreten:

Aneta Loskotová - zpěv

Zuzana Čajková, Leo Dvořák - klarinety

Severočeská filharmonie Teplice

Dirigent:
Charles Olivieri-Munroe

 

Beilagen

Sommernachmittagskonzert

16. 7. 2022 um 16:30 Uhr

Šanovská Mušle Teplice

 

Programm:

Adolph-Charles Adam: Předehra k opeře Kdybych byl králem
Antonín Dvořák: Pražské valčíky
Ronald Binge: Alžbětinská serenáda
Ernst Fischer: Jižně od Alp, suita
Oskar Nedbal: Valse triste
Zdeněk Marat: Promenáda loutek
Giuseppe Verdi: Předehra k 3. jednání opery La Traviata
Edvard Grieg: Holdovací pochod
Johann Strauss: Zvesela

A. Dvořák: Slovanské tance č. 9, 10, 11, 15

 

Interpreten:
Severočeská filharmonie Teplice

Dirigent:
Charles Olivieri-Munroe

 

Beilagen

Sommernachmittagskonzert

18. 7. 2022 um 16:30 Uhr

Gartenhaus Teplice

 

Programm:

Julius Fučík: Marinarella
Petr Iljič Čajkovskij: Valčík z baletu Šípková Růženka
Rudolf Piskáček: Směs z operety Perly panny Serafínky
Franz Lehár: Viljo, Viljo
Johann Strauss: Kde kvetou citróny
Václav Trojan: Skočná
Václav Vačkář: Šohaj
Johannes Brahms: Uherský tanec č. 5

 

Interpreten:
Severočeská filharmonie Teplice

Dirigent:
Charles Olivieri-Munroe

 

Beilagen

Sommerabend-Konzert

20. 7. 2022 um 19:00 Uhr

Gartenhaus Teplice

 

Programm:

Luigi Boccherini: Koncert B dur pro violoncello a orchestr, 1. věta

Giovanni Bottesini: Passione Amorosa pro violoncello a kontrabas

Wolfgang Amadeus Mozart: Koncert pro basetový roh G dur K 584 b, světová premiéra

 

Interpreten:

Samuel Jung - violoncello

Evelyn Nora Aguirre Araya - violoncello

Martin Suske - kontrabas

Petr Kubík - basetový roh

Severočeská filharmonie Teplice

Dirigent:
Petr Vronský

 

Beilagen

Sommernachmittagskonzert

25. 7. 2022 um 16:30 Uhr

Gartenhaus Teplice

 

Programm:

Johann Strauss: Předehra z operety Cikánský baron
Julius Fučík: Dunajské pověsti, valčík
Georges Bizet: Suita z opery Carmen
Zdeněk Fibich: Poem
Antonín Dvořák: Polonéza Es dur
Franz Schubert: Dostaveníčko
Johannes Brahms: Uherský tanec č. 6
Johann Strauss: Trich-trach polka

 

Interpreten:
Severočeská filharmonie Teplice

Dirigent:
Charles Olivieri-Munroe

 

Beilagen

Sommerabend-Konzert

27. 7. 2022 um 19:00 Uhr

Gartenhaus Teplice

 

Programm:

Jan Antonín Koželuh: Koncert C dur pro fagot a orchestr

Edward Elgar: Koncert pro violoncello a orchestr e moll, op. 85

 

Interpreten:

Radovan Skalický - fagot

Evelyn Nora Aguirre Araya - violoncello

Severočeská filharmonie Teplice

Dirigent:
Petr Vronský

 

Beilagen

Sommerabend-Konzert

9. 8. 2022 um 19:00 Uhr

Gartenhaus Teplice

 

Programm:

Antonín Dvořák: Polonéza z opery Rusalka
Antonín Dvořák: árie Vodníka Běda! Běda! Celý svět nedá ti, nedá… z opery Rusalka
Ambroise Thomas: árie Ofélie A vos jeux mes amis z opery Hamlet
Gaetano Donizetti: árie Tonia Ah! mes amis quel jour de fête! z opery La fille du régiment
Giuseppe Verdi: árie Philipa Ella giammai m´amò z opery Don Carlos
Giuseppe Verdi: árie Vévody La donna ѐ mobile z opery Rigoletto
Giuseppe Verdi: árie Gildy Gualtier Maldѐ. Caro nome z opery Rigoletto
Giacomo Puccini: árie Rodolfa Che gelida manina z opery La bohѐme
Giacomo Puccini: árie Musetty Quando m'en vo z opery La bohѐme
Charles Gounod: árie Mefistofela Rondo du Veau dʽor z opery Faust
Charles Gounod: árie Fausta Salut! demeure chaste et pure z opery Faust
Charles Gounod: árie Markétky Air des bijoux z opery Faust
Charles Gounod: závěrečné trio Alerte, alerte! Ou vous êtes perdus! z opery Faust

 

Interpreten:

Yuliia Zasimova – Sopran

Olena Androsiuk - Sopran

Viktor Bezkorovainyi – Tenor

Andrii Charlamov – Bass

Severočeská filharmonie Teplice

Dirigent:
Norbert Baxa

 

Beilagen