Sinfoniekonzert 1 Reihe B

20. 10. 2022 Konzertsaal des Kulturhauses Teplice

 

Programm:

Johannes Brahms: Koncert pro klavír č. 1 d moll, op. 15
Georges Bizet: Symfonie C dur

 

Solisten:

Leonardo Pierdomenico - Klavier

Nordböhmische Philharmonie Teplice

dirigent:

Jan Kučera

 

Beilagen
pdfplakat B1 [pdf, 3064 kB]

Sinfoniekonzert 2 Reihe B

24. 11. 2022 Konzertsaal des Kulturhauses Teplice

 

Programm:

Zdeněk Fibich, Jaroslav Vrchlický: Smír Tantalův, 2. díl trilogie Hippodamie

 

Solisten:

Pavel Pavlovský - Tantalos, král v Argu
Zbigniew Kalina - Pelops, jeho syn
Dita Hořínková - Hippodamie
Jaroslav Slánský - Jolos
Jaromír Meduna - Starý věštec

Karolína Lišková - Axiocha
Jan Krafka - Stín Oinomaův
uw.
Pražský smíšený sbor - hlasy lidu, sbor pisanských starců
dramaturgie, kritická úprava libreta a režie: Věra Šustíková

Nordböhmische Philharmonie Teplice

Dirigent:
Jiří Petrdlík

 

Beilagen
pdfplakat B2 [pdf, 2985 kB]

Sinfoniekonzert 3 Reihe B

12. 1. 2023 Konzertsaal des Kulturhauses Teplice

 

Programm:

Johann Sebastian Bach / Leopold Stokowski: Toccata a fuga d moll, BWV 565
Fritz Kreisler: Koncert pro housle ve stylu Vivaldiho C dur
Ernest Chausson: Poem pro housle a orchestr, op. 25
Camille Saint Saëns: Symfonie č. 3 c moll „Varhanní“, op. 78

 

Solist:

Olga Šroubková - Violine

Karel Martínek - Orgel

Nordböhmische Philharmonie Teplice

Dirigent:

Petr Vronský

 

Beilagen
pdfplakat B3 [pdf, 2985 kB]

Sinfoniekonzert 4 Reihe B

9. 2. 2023 Konzertsaal des Kulturhauses Teplice

 

Programm:

Eduard Lassen: Koncert pro housle a orchestr D dur, op. 87
Antonín Dvořák: Symfonie č. 5 F dur, op. 76

 

Solist:

Linus Roth - Violine

Nordböhmische Philharmonie Teplice

Dirigent:

Robert Kružík

 

Beilagen
pdfplakat B4 [pdf, 2985 kB]

Sinfoniekonzert 5 Reihe B

9. 3. 2023 Konzertsaal des Kulturhauses Teplice

 

Programm:

Johannes Brahms: Koncert pro housle a violoncello a moll, op. 102
Franz Schubert: Symfonie č. 7 C dur „Velká“, D 944

 

Solisten:

Wolfgang Schroeder - Violine

Jeremy Findlay - Violoncello

Nordböhmische Philharmonie Teplice

Dirigent:

Charles Olivieri-Munroe

 

Beilagen
pdfplakat B5 [pdf, 2985 kB]

Sinfoniekonzert 6 Reihe B

20. 4. 2023 Konzertsaal des Kulturhauses Teplice

 

Programm:

Wolfgang Amadeus Mozart: Symfonie č. 29 A dur, K. 201
Alexander Zemlinsky: Lyrická symfonie pro soprán, baryton a orchestr, op. 18

 

Solist:

Bing Bing Wang - Sopran

Filip Bandžak - Bariton

Nordböhmische Philharmonie Teplice

Dirigent:

Charles Olivieri-Munroe

 

Beilagen
pdfplakat B6 [pdf, 2985 kB]

Sinfoniekonzert 7 Reihe B

11. 5. 2023 Konzertsaal des Kulturhauses Teplice

 

Programm:

Pavel Blatný: Meditace nad básní Suzanne Renaud
Sergej Prokofjev: Péťa a vlk, op. 67
Petr Iljič Čajkovskij: Symfonie č. 1 g moll, op. 13 „Zimní sny“        
             

 

Účinkují:

Miroslav Táborský

Nordböhmische Philharmonie Teplice

dirigent:

Petr Vronský

 

Beilagen
pdfplakat B7 [pdf, 2985 kB]