Hukvaldy

26. 6. 2022 um 18:00 Uhr

Hukvaldy

MHF Janáčkovy Hukvaldy

 

Programm:

Jožka Matěj: Tři tance z podhůří
Ilja Hurník: Ondráš, suita z baletu
Leoš Janáček: Pilky z Lašských tanců
Antonín Dvořák: Polonéza z 2. jednání opery Rusalka
Antonín Dvořák: Měsíčku na nebi vysokém, árie z opery Rusalka
Bedřich Smetana: Polka z opery Prodaná nevěsta
Bedřich Smetana: Ten lásky sen, árie Mařenky z opery Prodaná nevěsta
Bedřich Smetana: Furiant z opery Prodaná nevěsta
Bedřich Smetana: Ukolébavka, árie Vendulky z opery Hubička
Bedřich Smetana: Skočná z opery Prodaná nevěsta

 

Solist:

Veronika Rovná – soprán

Severočeská filharmonie Teplice

Dirigent:
Petr Vronský

Český Krumlov

30. 7. 2022 um 20:30 Uhr

Pivovarská zahrada Český Krumlov

 

Programm:

A Tribute to John Williams

 

Solist:

Severočeská filharmonie Teplice

Dirigent:
Jan Kučera

Litoměřice

5. 8. 2022 um 20:00 Uhr

Mírové náměstí Litoměřice

 

Programm:

T. B. A.

 

Solist:

T. B. A.

Dirigent:
Jiří Knotte

Libchava

17. 9. 2022 um 19:00 Uhr

Libchava

 

Programm:

Antonín Dvořák: Polednice
Antonín Dvořák: Holoubek
Leoš Janáček: Taras Bulba

 

Solist:

Severočeská filharmonie Teplice

Dirigent:
Jiří Mikula

Pardubice

19. 9. 2022 um 19:00 Uhr

Pardubice

 

Programm:

N. Paganini: Campanella
F. Mendelssohn: Koncert pro housle e moll
J. Kubelík: Koncert pro housle č. 1

 

Solist:

Pavel Šporcl - housle
Severočeská filharmonie Teplice

Dirigent:
Jiří Rožeň

České Budějovice

20. 9. 2022 um 19:00 Uhr

České Budějovice

 

Programm:

N. Paganini: Campanella
F. Mendelssohn: Koncert pro housle e moll
J. Kubelík: Koncert pro housle č. 1

 

Solist:

Pavel Šporcl - housle
Severočeská filharmonie Teplice

Dirigent:
Jiří Rožeň

Jihlava

21. 9. 2022 um 19:00 Uhr

Jihlava

 

Programm:

N. Paganini: Campanella
F. Mendelssohn: Koncert pro housle e moll
J. Kubelík: Koncert pro housle č. 1

 

Solist:

Pavel Šporcl - housle
Severočeská filharmonie Teplice

Dirigent:
Jiří Rožeň

Praha

8. 10. 2022 um 19:00 Uhr

MHF Mladá Praha

Dvořákova síň Rudolfina Praha

 

Programm:

Antonín Dvořák: Karneval, op. 92
František Vincent Kramář: Koncert Es dur pro klarinet
Maurice Ravel: Koncert pro klavír G dur
Jean Sibelius: Koncert pro housle d moll, op. 47

 

Solist:

Boha Moon – housle
Shion Ota - klavír
Anna Sysová - klarinet

Severočeská filharmonie Teplice

Dirigent:
Elias Peter Brown