Kammerkonzert 1 Reihe K

30. 10. 2024 Gartenhaus Teplice um 19:00 Uhr

 

Programm:

Ludwig van Beethoven: Smyčcový kvartet č. 4 c moll, op. 18

Wolfgang Amadeus Mozart: Smyčcový kvintet č. 2 c moll, KV 406

Antonín Dvořák: Smyčcový kvartet č. 12 F dur „Americký“

 

Besetzung:

České filharmonické kvarteto

Leoš Čepický – 1. Violine

Viktor Mazáček – 2. Violine

Jiří Poslední – Bratsche

Jakub Dvořák – Violoncello

Jiří Žigmund, j. h. – Bratsche

 

 

Kammerkonzert 2 Reihe K

27. 11. 2024 Gartenhaus Teplice um 19:00 Uhr

 

Programm:

Ludwig van Beethoven: Symfonie č. 3 Es dur „Eroica“

v úpravě pro deset hráčů

Rudolf Karel: Nonet, op. 11

 

Besetzung:

Teplické Noneto

David DanelJana Pazourková – Violino

Vendula Svobodová – Bratsche

Evelyn Aguirre-Araya – Violoncello

Jan Doskočil – Kontrabass

Anna Kršková – Flöte

Martin Beneš – Oboe

Petr Kubík – Klarinet

Radovan Skalický – Fagott

Jan Karas – Waldhorn

 

 

Kammerkonzert 3 Reihe K

11. 12. 2024 Gartenhaus Teplice um 19:00 Uhr

 

Programm:

Josef Suk: Meditace na staročeský chorál Svatý Václave, op. 35a

Adolf Míšek: Kvintet pro dvoje housle, violu, violoncello a kontrabas Es dur

Antonín Dvořák: Smyčcový kvintet č. 2 G dur, op. 77

 

Besetzung:

Smyčcové kvinteto

Klára Lešková, Jana Pazourková – Violine

Daniel Macho – Bratsche

Keishiro Mikawa – Violoncello

Zdeněk Pazourek – Kontrabass

 

 

Kammerkonzert 4 Reihe K

15. 1. 2025 Gartenhaus Teplice um 19:00 Uhr

 

Programm:

Wojciech Kilar: Orawa

Johann Sebastian Bach: Koncert pro klavír a orchestr č. 1 d moll, BWV 1052

Petr Iljič Čajkovskij: Serenáda pro smyčce C dur, op. 48

 

Besetzung:

North Czech Capella

solist:

Ivan Šiller – Klavier

 

 

Kammerkonzert 5 Reihe K

12. 2. 2025 Gartenhaus Teplice um 19:00 Uhr

 

Programm:

Gioacchino Rossini: Předehra z opery Vilém Tell v úpravě pro fagotové sexteto

Geoffrey Hartley: Suita pro tři fagoty F dur

Allan Stephenson: Koncertní kus pro šest fagotů

Carl Nielsen: Tři kusy pro fagotové trio

Allan Stephenson: Divertimento pro tři fagoty a kontrafagot

Freddie Mercury: Bohemian Rhapsody v úpravě pro fagotové sexteto

Richard Strauss: Tak pravil Zarathustra, téma ze symfonické básně v úpravě pro fagotové noneto

 

Besetzung:

Ladislav Bubeníček, Radovan Skalický – Fagotte

Ondřej Svitavský – Fagott und Kontrafagott

Ondřej Šindelář – Fagott, j. h. und andere Gäste

 

 

Kammerkonzert 6 Reihe K

19. 3. 2025 Gartenhaus Teplice um 19:00 Uhr

 

Programm:

Antonín Dvořák: Serenáda d moll pro dechové nástroje, op. 44  

Richard Strauss: Sonatina č. 2 Es dur „Veselá dílna“ pro 16 dechových nástrojů

 

Besetzung:

Dechová harmonie SČF Teplice
Dirigent: 

Petr Vronský

 

 

Kammerkonzert 7 Reihe K

9. 4. 2025 Gartenhaus Teplice um 19:00 Uhr

 

Programm:

Duke Ellington

Laurence Rosenthal

George Gershwin

und andere

 

Besetzung:

FiveBrass

Karel Vencour, Karel Kála Trompeten

Pavel Staněk – Waldhorn

Michal Černý Posaune
Milan Podolský – Tuba