Sinfoniekonzert 1 Reihe A

7. 10. 2021 Konzertsaal des Kulturhauses Teplice

 

Programm:

Bohuslav Martinů: Předehra, H 345
Lukáš Hurník: Trigon, koncert pro housle
Antonín Dvořák: Píseň bohatýrská, op. 111
Leoš Janáček: Sinfonietta

 

Solist:
Roman Patočka - Violine
Nordböhmische Philharmonie Teplice

Dirigent:
Petr Vronský

 

plakat A1 2021

Beilagen
pdfplakat A1 [pdf, 451 kB]

Sinfoniekonzert 2 Reihe A

4. 11. 2021 Konzertsaal des Kulturhauses Teplice

 

Programm:

Mubarak Najem: Watermbu, Annaw Ala Albaal, Jurooh, Kam Sana, Fi Al Ali, Ya Zaina, Adatina Methayel

Nikolaj Rimskij-Korsakov: Šeherezáda

 

Solist:

Syriab

Ibrahim Bajo

kanun

Abdalhade Deb

oud

Valentina Bellanova

nay

Amjad Sukar, Elias Aboud

bicí

Nordböhmische Philharmonie Teplice

Dirigent:

Charles Olivieri-Munroe

 

Beilagen
pdfplakat A2 [pdf, 450 kB]

Sinfoniekonzert 3 Reihe A

9. 12. 2021 Konzertsaal des Kulturhauses Teplice

 

Programm:

Zdeněk Fibich, Jaroslav Vrchlický: Námluvy Pelopovy, op. 31, 1. díl trilogie Hippodamie

 

Solisten:
Jaromír Meduna - Oinomaos, král v Pisách
Karolína Herzinová - Hippodamie, jeho dcera
Filip Sychra - Myrtilos, jeho vozataj
Zbigniew Kalina - Pelops, syn Tantala, krále v Argu
Jaroslav Slánský - Jolos, jeho průvodce a sluha
Vít Herzina - hlasatel, strážce hradeb
Jakub Dostál - 1. náčelník sboru pisanských starců, 1. soudce
Jan Beneš - 2. náčelník sboru pisanských starců, 2. soudce
Pražský smíšený sbor - hlasy lidu, sbor pisanských starců
dramaturgie, kritická úprava libreta a režie: Věra Šustíková

Nordböhmische Philharmonie Teplice

Dirigent:
Jiří Petrdlík

 

plakat A3

Beilagen
pdfplakat A3 [pdf, 450 kB]

Sinfoniekonzert 4 Reihe A

27. 1. 2022 Konzertsaal des Kulturhauses Teplice

 

Programm:

Anže Rozman: Revolutionary Etude vs. Fantasie Impromptu
Sergej Rachmaninov: Koncert pro klavír č. 2 c moll, op. 18
Sergej Prokofjev: Symfonie č. 7 cis moll, op. 131

 

Solist:
János Balázs - Klavier
Nordböhmische Philharmonie Teplice

Dirigent:
Charles Olivieri-Munroe

 

plakat A4

Beilagen
pdfplakat A4 [pdf, 455 kB]

Sinfoniekonzert 5 Reihe A

24. 2. 2022 Konzertsaal des Kulturhauses Teplice

 

Programm:

Erich Wolfgang Korngold: Sněhulák, svita z baletu

Béla Bartók: Koncert pro klavír č. 3 E dur, Sz. 119

Zoltán Kodaly: Háry János, svita

 

Solist:
Sheng Cai - Klavier
Nordböhmische Philharmonie Teplice

Dirigent:
Charles Olivieri-Munroe

 

plakat A5

Beilagen
pdfplakat A5 [pdf, 450 kB]

Sinfoniekonzert 6 Reihe A

17. 3. 2022 Konzertsaal des Kulturhauses Teplice

 

Programm:

Adolphe Charles Adam: Kdybych byl králem, předehra z opery

Jean Sibelius: Koncert pro housle d moll, op. 47

Johannes Brahms: Symfonie č. 4 e moll, op. 98

 

Solist:
Milan Al Ashhab - Violine
Nordböhmische Philharmonie Teplice

Dirigent:
Charles Olivieri-Munroe

 

plakat A6

Beilagen
pdfplakat A6 [pdf, 450 kB]

Sinfoniekonzert 7 Reihe A

28. 4. 2022 Konzertsaal des Kulturhauses Teplice

 

Programm:

Ján Cikker: Variace na slovenskou lidovou píseň

Miklós Rósza: Koncert pro violu, op. 37

Franz Liszt: Les Préludes, S. 97

Franz Liszt: Uherská rapsodie č. 2 cis moll, S. 244/2

 

Solistin:
Kristina Fialová - Bratsche
Nordböhmische Philharmonie Teplice

Dirigent:
Petr Vronský

 

plakat A7

Beilagen
pdfplakat A7 [pdf, 450 kB]