Symphony Series A Concert 1

6. 10. 2022 Concert hall of the House of Culture Teplice

 

Program:

Antonín Dvořák: Koncert pro violoncello h moll, op. 104
Otakar Ostrčil: Symfonie A dur, op. 7

 

Soloist:
Michaela Fukačová - violoncello
Severočeská filharmonie Teplice

Conductor:
Petr Vronský

 

None

Attachments
pdfplakat A1 [pdf, 2723 kB]

Symphony Series A Concert 2

3. 11. 2022 Concert hall of the House of Culture Teplice

 

Program:

Ludwig van Beethoven: Fidelio, op. 72, předehra k opeře
Jan Kubelík: Koncert pro housle č. 1 C dur
Alexandr Porfirjevič Borodin: Symfonie č. 2 h moll „Bohatýrská", op. 5

 

Soloist:

Pavel Šporcl - violin

Severočeská filharmonie Teplice

Conductor:

Charles Olivieri-Munroe

 

Attachments
pdfplakat A2 [pdf, 2722 kB]

Symphony Series A Concert 3

8. 12. 2022 Concert hall of the House of Culture Teplice

 

Program:

Hector Berlioz: Římský karneval, op. 9
Francis Poulenc: Koncert pro dva klavíry d moll, FP 61
Claude Debussy: Faunovo odpoledne, symfonická báseň
Ottorino Respighi: Římské pinie, symfonická báseň

 

Soloists:
Marco Schiavo, Sergio Marchegiani - piano
Severočeská filharmonie Teplice

Conductor:
Charles Olivieri-Munroe

 

Attachments
pdfplakat A3 [pdf, 2722 kB]

Symphony Series A Concert 4

26. 1. 2023 Concert hall of the House of Culture Teplice

 

Program:

Luboš Fišer: 15 listů podle Dürerovy Apokalypsy
Josef Matěj: Koncert pro pozoun a orchestr
Modest Petrovič Musorgskij: Obrázky z výstavy

 

Soloist:
Michal Černý - trombone
Severočeská filharmonie Teplice

Conductor:
Petr Vronský

 

Attachments
pdfplakat A4 [pdf, 2722 kB]

Symphony Series A Concert 5

23. 2. 2023 Concert hall of the House of Culture Teplice

 

Program:

Antonín Dvořák: V přírodě, předehra, op. 91
Jiří Pauer: Koncert pro marimbu a smyčcový orchestr
Claude Debussy: Obrazy pro orchestr

 

Soloist:
Ladislav Bilan - marimba
Severočeská filharmonie Teplice

Conductor:
José María Moreno

 

Attachments
pdfplakat A5 [pdf, 2722 kB]

Symphony Series A Concert 6

23. 3. 2023 Concert hall of the House of Culture Teplice

 

Program:

Emmanuel Chabrier: España, rapsodie pro orchestr
Henri Dutilleux: Koncert pro violoncello „Tout un monde lointain“
Robert Schumann: Symfonie č. 3 Es dur, op. 97 „Rýnská“

 

Soloist:
Jan-Filip Ťupa - violoncello
Severočeská filharmonie Teplice

Conductor:
Petr Vronský

 

Attachments
pdfplakat A6 [pdf, 2722 kB]

Symphony Series A Concert 7

27. 4. 2023 Concert hall of the House of Culture Teplice

 

Program:

Hector Berlioz: Benvenuto Cellini, předehra k opeře
Josef Rheinberger: Koncert pro varhany a orchestr č. 2 g moll, op. 177
Jan Jirásek: Tančit s vesmírem, koncert pro varhany
Bohuslav Martinů: Symfonie č. 6 „Symfonické fantazie“, H 343

 

Soloist:
Drahomíra Matznerová - organ
Severočeská filharmonie Teplice

Conductor:
Petr Vronský

 

Attachments
pdfplakat A7 [pdf, 2722 kB]